ČLUN ZODIAC CADET 285 S + MOTOR TOHATSU MFS 5 CD

S tímto kompletem o výkonu 5HP nepotřebujete žádné oprávnění k řízení motorových člunů ve většině zemí Evropy.

Lehký a obratný člun s maximálním zatížením až 400 kg a kapacitou max. 4 osoby. Spolehlivě nabízí všechny vlastnosti potřebné pro radost a potěšení z jízdy na motorovém člunu: kompaktnost, nedostižitelnou kapacitu, robustnost, malou hmotnost a výbornou ovladatelnost.

Splňuje všechny požadavky rekreačního uživatele, který hledá takový pomocný člun, se kterým lze snadno přepravovat posádku, provádět zásobování a zároveň jej lze snadno sbalit. Vaše děti vás budou milovat. Člun se vám nevejde do auta? Nevadí. Půjčte si od nás vlek, máte ho v ceně. A vše odvezte pěkně pohromadě a najednou. Člun je opravdu vyroben ve Francii, žádná Čína apod.

MOTORY TOHATSU 4 – 6 HP jsou závěsné motory nižší střední třídy, které však nabízejí fantastický poměr mezi výkonem a hmotností malého kompaktního motoru.

Tohatsu 5 je jednoválcový čtyřtaktní motor o objemu 123 cm3. Maximální otáčky motoru s vrtulí 7 x 9“ ~ 5 500/min. CD zapalování, příčné sání, termostatem řízený chladící systém, vestavěná 1,1 litrová nebo externí 12 litrová palivová nádrž.

Tato „pětka“ se skvěle hodí k celé řadě menších člunů a jako pomocný pohon pro jachty. Motory této řady nabízejí malé rozměry a váhu, nízkou spotřebu  a nejlepší provozní náklady. Motor Tohatsu je spolehlivost, kvalita a pětivrstvá ochrana proti korozi. VYROBENO V JAPONSKU!

Rezervace

 

Technická dataTechnická data člun
Délka 2,85 m
Šířka 1,60 m
Počet komor 2+1
Hmotnost 39 kg
Max. zatížení 400 kg
Max. osob 4
Délka nohy motoru S (krátká)
Max. motor 8 HP
Skladovací rozměry 1 x 0,55 x 0,3 m


Technická data motor
Výkon (kW/HP) 3,7 / 5
Startér ruční
Řízení ruční
Trim a tilt ruční
Délka nohy krátká
Hmotnost (kg, min.) 25,6
Certfikáty EU 2005, EPA 2006 a CARB***

Výbava

Nožní pumpa

odnímatelná sedačka

sada na opravy

AL vesla

přepravní vak

tlakoměr

 

Volitelná výbava zdarma


Galerie